Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
O PROJEKTU

„Tanči, dokud můžeš, tanči“… To jsou slova známé české písně, která jsou zároveň mottem projektu s názvem Zpátky na parket. Cílem projektu je pomocí tanečních kurzů prohloubit aktivní trávení času seniorů, získání nových společenských kontaktů a v neposlední řadě zkvalitnění zdraví seniorů. Do projektu se může zapojit každý, kdo je dříve narozený (osoby ve věku od 55 let), má radost ze života a ví, že se hýbeme nejen pro zdraví, ale i pro radost! Lekce jsou pro zájemce zdarma. Je nutné se však na ně předem přihlásit, neboť kapacita lekcí je omezena. Bez potvrzené rezervace není možné se lekce účastnit. 


Pro zájemce je připraveno 6 kurzů společenských tanců a Závěrečná pod vedením profesionálních tanečníků a lektorů Ziny a Jirky Čechových. Každá lekce bude trvat 1,5 hodiny. Každý z účastníků lekcí získá na památku nejen dobrý pocit z pohybu a nové společenské kontakty, ale také zarámovanou památeční fotografii. Poslední kurz nese známý název z tanečních: Závěrečná. Závěrečná je věnována nejen seniorům, kteří se účastnili dřívějších lekcí, ale také jejich přátelům, rodinám i známým. 

Záštitu nad projektem převzal Mgr. Petr Hladík, 1. náměstek primátorky města Brna

                                       
kontakt

Sun Drive Communications s.r.o.
Mendlovo nám. 907/1a, 60300 Brno

info@seniorpasy.cz

kontaktní formulář / rezervaceOPIŠTE KONTROLNÍ KÓD
GDPR © 2022 zpatkynaparket.cz